Cloudové ústředny

Telefonní ústředna je dnes již nezbytnou součástí každé efektivní firemní komunikace. My Vám nyní kromě tradičních hardwarových ústředen nabízíme také cloudové řešení ústředny, které se v současnosti těší velké oblibě. Vybrat si u nás můžete z několika variant.

S cloud ústřednami Yeastar je nabídka kompletní

Cloudové ústředny YeastarCloud PBX Yeastar C16 a Yeastar C32 jsou do Vaší nabídky ideálním protipólem k oblíbeným HW ústřednám Yeastar řady S. Znáte jednoduchost konfigurace hardwarových Yeastar S-PBX? Pak se nemusíte nic nového učit, protože Yeastar cloud C-PBX se konfigurují stejně!

Máte zákazníky na dodávky řešení nových IP ústředen s telefony, ale požadavkem zákazníka je minimální počáteční investice a vysoká flexibilita změn parametrů ústředny? Tak to je ideální okamžik pro naši velkoobchodní nabídku cloudových ústředen Yeastar. Platba je na měsíční bázi a rozšiřitelnost C-PBX je až do 500 linek.

A aby byla pro Vaše zákazníky počáteční investice opravdu minimální, na bází měsíčních plateb Vám ke cloud Yeastar PBX nabízíme i IP telefony Yealink! Můžete si je samozřejmě i koupit, ale takto jdou Vašemu zákazníkovi platby do nákladů průběžně. Vy budete platit měsíčně Joyce a stejnou částku navýšenou o Vaši marži zákazník bude platit měsíčně Vám.

S hardwarovými Yeastar ústřednami Sxx a cloudovými Yeastar ústřednami Cxx pokryjete téměř jakýkoliv požadavek trhu až do 500 linek na jednu ústřednu.

Unikátní platforma pro provoz hostovaných PBX

Chcete zařadit do nabídky hostované telefonní ústředny? Nebo je již nabízíte, ale máte vysokou pracnost a náklady se stávajícími řešeními?

Řešení Yeastar YMP je unikátní! Nejedná se o separátní instalace jednotlivých PBX, ale o centrální softwarovou platformu, na které si vytváříte a spravujete jednotlivé PBX instance.

Změny kapacity ústředen stejně jako jejich dalších parametrů uděláte na několik kliknutí. Vidíte stav CPU, sítě, pamětí a disků, systém nabízí alarm notifikace, rozšířené bezpečnostní mechanismy, zálohování atd. Na kompatibilitu všech funkcí s IP telefony různých značek, samozřejmě i s našimi IP telefony Yealink, se můžete spolehnout.

Minimální konfigurace Yeastar YMP s 800 linkami, 500 současnými hovory a až 100 PBX je snadno rozšiřitelná až na celkem 2000 linek.

Porovnat produkty: 0