Analogové systémy

Máte ve firmě vysloužilou telefonní ústřednu a nemůžete měnit analogové rozvody? Už se nemusíte strachovat dne, kdy vaše ústředna definitivně doslouží, máme řešení pro kompletní i částečnou náhradu těchto analogových telefonních systémů!

Stávající analogové připojení můžete zachovat nebo využít cenově výhodné volání přes VoIP operátora. Umíme obojí. Naši zkušení odborníci vám zajistí kompletní návrh i realizaci řešení.

Hotelová řešení JOYCE

Ústředny

V naší nabídce najdete telefonní ústředny, které kombinují analogové a IP technologie. Můžete tak jednoduše nahradit stávající dosluhující analogovou ústřednu, aniž by se měnil analogový poskytovatel. Nebo by se musely měnit vnitřní analogové rozvody a telefonní přístroje. Báječné, viďte?

Protože jsou všechny ústředny i plně digitální (IP), stačí se u poskytovatele připojit přes VoIP a telefonovat tak výrazně levněji. Pomůžeme Vám vybrat nebo změnit poskytovatele připojení, včetně migrace již existujících čísel z analogových na VoIP.

Příklad analogových/IP ústředen:
Yeastar Smart PBX N412 (analog) - Připojení až 4 analog. linek nebo VoIP, 12 portů pro analog. telefony a připojení až 8 IP telefonů.
Yeastar Smart PBX N412 - Připojení až 8 analogových telefonů, připojení přes VoIP operátora a připojení dalších až 8 IP telefonů.
Yeastar Smart PBX N824 - Připojení až 8 vnějších anal. linek nebo VoIP, 24 portů pro analogové telefony a připojení až 8 IP telefonů.
Yeastar Smart PBX N024 - Zapojení až 24 analogových telefonů, připojení přes VoIP operátora a připojení dalších až 8 IP telefonů.

Kompletní nabídku ústředen a bran najdete v sekci IP ústředny a Analogové ústředny.

IP brány

Pokud do telefonního systému potřebujete zapojit více analogových telefonů / faxů nebo se připojit k GSM síti (volání a SMS), je možné si vybrat z široké nabídky bran.

Příklad analogových/GSM bran:
Yeastar TA200 - 2 portová brána pro připojení analogových telefonů a faxů.
Yeastar TA3200 - 32 portová brána pro připojení analogových telefonů a faxů.
Yeastar TG100 - 1 portová GSM brána (1 SIM karta).
Yeastar TG800 - 8 portová GSM brána (8 SIM karet).

Kompletní nabídku bran najdete v sekci VoIP brány.

Telefonní přístroje

Naše portfolio zahrnuje analogové telefonní přístroje i plně digitální VoIP stolní a bezdrátové telefony. Oproti klasickým analogovým telefonům nabízí IP telefony množství nadstandardních funkcí, jako možnost centrálního telefonního seznamu, připojení na podnikový informační systém, možnost volání z Outlooku, nastavení přesměrování, různé skupiny volání, volací fronty a mnoho dalších.

Záleží tedy na Vás a na Vašich potřebách a požadavcích.

IP telefony také umíme přizpůsobit na míru, ať už se jedná o logo vaší společnosti na displeji nebo úprava systémového menu.

Příklad analogových a IP stolních a bezdrátových telefonů:
Tesla KSN 2862 - Základní analogový stolní telefon
Telco PH 895 - Elegantní analogový telefon s LCD displejem a pohodlnými tlačítky
Yealink SIP-T19 E2 - Základní IP stolní telefon s českým prostředím
Yealink W56P - Bezdrátový IP telefon s barevným displejem a inteligentními funkcemi

Kompletní nabídku telefonů najdete v sekci Stolní IP telefony nebo Bezdrátové IP telefony.

Návrh a realizace

Máme mnoho let zkušeností, díky tomu umíme vytvořit kvalitní komplexní komunikační řešení na míru podle Vašich potřeb. Naše řešení umíme také propojit s informačním systémem nebo s IP dohledovým systémem Milesight, abyste měli dokonalý přehled o Vaší firmě.

Spočítáme úsporu za telefonování

Díky IP (VoIP) telefonování můžete ušetřit v průměru až 60% svých nákladů na volání! Investice do ústředny se našim zákazníkům vrátí v průměru za méně než 1 rok. Spočítáme, kolik můžete ušetřit i za jak dlouho se investice vrátí Vám.

Navrhneme řešení

Nemusíte se omezovat v požadavcích a představách - naše řešení se přizpůsobí vám. Upravíme a sestavíme jej podle vašich potřeb na míru.

Doporučíme operátora

Na základě vašich potřeb doporučíme vhodného VoIP poskytovatele a postaráme se o vše potřebné pro propojení s novým systémem. Spolupracujeme s více VoIP operátory!

Servis a zaškolení

Zajistíme nastavení a konfiguraci tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a vedlo ke snadné a srozumitelné obsluze.

Postaráme se o servisní kontrolu a dohled nad bezproblémovým chodem vašeho řešení.

Zaškolíme vaše zaměstnance, aby pro ně byla radost s novým systémem pracovat.

Nabídka je široká

Možností připojení je opravdu velké množství a vše záleží pouze na Vašich požadavcích a představě fungování.
Nevíte si rady? Kontaktujte naše odborníky!

JOYCE ČR - Petr Fiala

Petr Fiala
account manažer

tel.: +420 539 088 026
mobil: +420 724 238 227
e-mail: petr.fiala@joyce.cz

Porovnat produkty: 0