Tiskové zprávy

Joyce ČR rozjíždí spolupráci se Snom

15.1.2019
Brno, 15. ledna 2019 – Česká společnost Joyce a německá společnost Snom, obě specializující se na IP komunikace, oznamují počátek vzájemně přínosné spolupráce: firma Joyce ČR se stává autorizovaným distributorem VoIP produktů značky Snom pro Českou republiku a Slovensko.

více

Nový videokonferenční endpoint Yealink VC200 je tady!

11.6.2018
Yealink, globální společnost zabývající se primárně vývojem komunikačních řešení, představuje novinku na trhu v oblasti videokonferenčních řešení - model VC200. Uvedení tohoto nového produktu je pro Yealink dalším krokem ke zkompletování svého portfolia videokonferenčních řešení a pro zákazníky krokem ke zlepšení firemní komunikace.

více

IP telefony se softwarem Skype for Business

9.1.2017
Od letošního roku máme v nabídce IP telefony se speciálním softwarem Microsoft Skype for Business. Hromadné instalace jsou teď výrazně jednodušší, díky podpoře několika metod flexibilního nasazení. Podporovány jsou také všechny klíčové funkce platformy Skype for Business.

více

Nová řada náhlavních souprav WELL Mairdi je plná inovací

10.10.2016
Uvádíme na trh nový model profesionálních náhlavních souprav WELL Mairdi! Výrobce vyslyšel požadavky zákazníků a zakomponoval je do nových modelů s názvem WELL Mairdi MRD-805. Těšit se tak můžete z vylepšené ergonomie hlavového mostu, nového designu nebo také z USB konektoru.

více

Na trhu nová řada VoIP PBX ústředen - Yeastar S-série!

1.10.2016
Od 1. října 2016 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové VoIP PBX ústředny - Yeastar S-série! Pod kvalitním kovovým šasi se skrývá výkonnější hardware pro Váš vyšší výkon v podnikání. A nejen to. Vylepšeními prošlo také webové rozhraní ústředen, přibyly také nové rozšiřující karty.

více

Na trhu nový bezdrátový telefon Yealink

2.9.2016
Od září 2016 je na trhu k dostání novinka mezi bezdrátovými IP telefony - Yealink W56. Oproti oblíbenému modelu Yealink W52 má větší displej s lepším rozlišením, je více ergonomický a vydrží až 30 hodin hovoru.

více

Více jednoduchosti do videokonferencí

15.8.2016
Dejte vale složitému nastavování a trhanému videu! Představujeme vám novinku na trhu s videokonferencemi - centrální řešení a endpointy Yealink VC120-12x. Elegantní vzhled, kamera s Full HD rozlišením a širokým pozorovacím úhlem, 3D prostorový zvuk i možnost sdílení dokumentů. Tato videokonference se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem při komunikaci.

více

Rozšiřujeme nabídku analogových ústředen Yeastar

1.8.2016
Od srpna 2016 je k dostání nová analogová ústředna Yeastar Smart PBX N412. Nahraďte vaši vysloužilou ústřednu bez nutnosti rušit vnitřní analogové telefony. Máme řešení, které vám umožní zachovat vstupní analogové nebo ISDN linky.

více

Porovnat produkty: 0