RTX buňkové řešení

Pokrýt velké prostory VoIP telefonií není vždy jednoduché. Například nemocniční zaměstnanci či skladníci potřebují mít u sebe bezdrátový telefon a ne stolní telefon někde v kanceláři. A potřebují mít signál bez ohledu na patro či budovu. Tento požadavek však hravě zvládne řešení WELL RTX, které je postaveno na tzv. buňkovém systému.

WELL RTXNabídka českých operátorů reaguje na tyto potřeby, a tak buňkové systémy najdete například i v nabídce UPC. Pořiďte si k VoIP tarifu buňkové řešení WELL RTX a buďte v pohybu i s pevnou linkou.

Buňkový systém v podstatě rozděluje prostor na několik malých území – buněk. Každá buňka má vysílač – bázi, která dané území pokrývá signálem. Těchto buněk může být v rámci jednoho systému až 254. Na každou bázi se dá připojit 30 ruček, celkově můžete mít v buňkovém systému WELL RTX až 1 000 ruček. Každá báze pokryje dle standardu DECT území o průměru 50 metrů ve vnitřních prostorách, venku má dosah až 300 metrů. Snadno tak pokryjete signálem i několik tisíc metrů čtverečních.

Buňkové řešení WELL RTX kombinuje výhody stolních telefonů a mobilů.Je spolehlivý jako pevné linky (v některých oblastech je kvalita GSM signálu nízká a někdy dokonce nežádoucí), a zároveň je "mobilní" - můžete ho mít u sebe v kapse.

Dosah buňkového systému je opravdu velký a variabilní

Další z velkých výhod buňkového řešení WELL RTX je tzv. roaming. WELL RTX umožňuje uživateli volný pohyb po velkém pracovišti bez ohledu na umístění základnové stanice, ručka se automaticky přepojí na bázi s lepším signálem, Uživatel se tak může bez problémů pohybovat a telefonovat napříč celým pracovištěm.

Bezdrátové ručky disponují mnoha chytrými funkcemi, jednoduše tak přepojíte hovor na dalšího zaměstnance nebo vyhledáte telefonní číslo v centrálním seznamu kontaktů. V nabídce jsou také voděodolné a nárazuvzdorné ručky, které disponují alarmovými funkcemi (jako např. Man-down, Pull cord,…) či redukcí okolního hluku.

Buňkový systém WELL RTX je ideální pro rozlehlá pracoviště, např. nemocnice, polikliniky, ale i univerzitní kampusy či velkosklady.

Systém WELL RTX využijete v nemocnicích, velkoskladu nebo i na stavbě

Porovnat produkty: 0