Nový model bezdrátového telefonu Yealink je tu!
24.1.2019

Od ledna 2019 je na česko-slovenském trhu k dostání novinka mezi bezdrátovými telefony - Yealink W53. Designové provedení je stejné jako u Yealink W56, ale samotná ručka má menší rozměr než její předchůdce. V pohotovostním režimu vydrží 200 hodin.

Bližší informace:

Tento nový bezdrátový telefon v moderním designu a aerodynamickém tvaru tvoří tandem s DECT základnou, která je součástí balení pod názvem Yealink W53P. Je vhodný pro malé a střední podniky.

Zařízení je plně kompatibilní s ostatními bezdrátovými telefony značky Yealink. Základna Yealink W60B totiž dokáže propojí až 8 ruček W56H, W53H nebo 5 ruček W52H. Současně je pak možné vést až 8 hovorů.

Yealink W53 disponuje výdrží baterie až 18 hodin hovoru a vydrží až 8 dní (200 hodin) v pohotovostním režimu.

Vyšší uživatelský komfort zajišťuje funkce rychlého nabíjení - 10 minut nabíjení Vám zajistí další až 2-hodinový hovor.

Rovněž Vám nabídne vysokou kvalitu zvuku díky technologii HD Voice. Kvalitu zvuku oceníte i při použití náhlavní soupravy, ručka oproti svému předchůdci disponuje 3,5mm jackem.

Telefon má také 6 programovatelných tlačítek a USB pro pohodlnější nabíjení (pro kolébku).

Sada W53P disponuje duálním systému pro případ, že například dojde k poškození softwaru během neúspěšného upgradu (neúmyslný výpadek napájení). Základna W60B může automaticky restartovat upgrade po obnovení napájení. Tato nová funkce zabezpečí větší stabilitu celého systému.

DECT základna poskytuje signál pro ručku v dosahu 50m ve vnitřních prostorách a až 300m venku. Základnu lze napájet jak pomocí síťového adaptéru, tak pomocí PoE napájení.

Telefon W53P společnosti Yealink podporuje efektivní a snadnou instalaci díky podpoře služby Redirection and Provisioning Service (RPS) společnosti Yealink.

Při instalaci zařízení do vaší sítě si uvědomíte, že zařízení zapojíte jednoduše, bez dalších složitých manuálních nastavení. Navíc podpora služby RPS umožní i snadnější údržbu a upgrady zařízení. To přináší výrazné ušetření času a hlavně nákladů na IT ve vaší společnosti.

Porovnat produkty: 0